DOSTĘPNOŒĆ MIESZKAŃ

Nr Powierzchnia Pokoje Rzuty Wolne terminy
1 54.53 m2 4 Zobacz terminy
2 49.10 m2 2 Zobacz terminy
9 42.00 m2 3 Zobacz terminy
12 71.42 m2 4 Zobacz terminy
13 73.63 m2 4 Zobacz terminy

Aby zobaczyć graficzny plan (rzut) mieszkania kliknij na wybraną pozycję. W galerii zdjęć znajdziesz dodatkowo: usytuowanie mieszkania na poszczególnych kondygnacjach oraz plan zagospodarowania terenu działki

Wszystkie informacje zawarte na stronie nie stanowią końcowej oferty w myśl prawa handlowego.

Rozmiar tekstu A A A

Informacje o inwestycji

Budynek znajduje się w Krynicy Morskiej przy ul. Gdańskiej 52 w odległości ok. 100m od Zalewu Wiślanego i ok. 700m od morza.
 
Budynek posiada trzy kondygnacje mieszkalne z użytkowym poddaszem, garaż podziemny i windę. Znajduje się w nim szesnaście lokali mieszkalnych: dwu, trzy i cztero pokojowych. Na drugim piętrze są lokale dwupoziomowe. Teren jest ogrodzony i zagospodarowany.
 
Mieszkania są sprzedawane wraz z udziałem w gruncie i częściach wspólnych budynku.

Inwestycja jest zakończona.

Mieszkania są wykończone "pod klucz"

Do budowy użyto materiałów wysokiej jakości. Fundament budynku stanowi płyta żelbetowa monolityczna. Ściany wykonano z bloczków silikatowych, stropy są półmonolityczne typu "filigran", dach kryty dachówką ceramiczną. Ogrzewanie centralne olejowe z osobnym opomiarowaniem każdego mieszkania. 
 
Garaż podziemny został wyposażony w bramę wjazdową automatyczną na pilota i system 
wentylacji mechanicznej z automatyką bezpieczeństwa. Winda hydrauliczna od poziomu garażu dostosowana dla osób niepełnosprawnych.
 
Wykończenie mieszkań obejmuje: parapety wewnętrzne marmurowe, okna "Avante" (www.avante.com.pl), w pokojach panele podłogowe, drzwi wewnętrzne "DRE", terakota w przedpokoju, w łazience glazura i biały montaż, ściany malowane, na balkonie terakota. W mieszkaniach dwupoziomowych schody wewnętrzne bukowe. Instalacja RTV, domofon, instalacja alarmowa. 
 
Mieszkania są umeblowane i wyposażone.
 
 

tel. kontaktowy:  600 232 245